Nový seriál Kameňák odstartoval tento pátek! Jak dopadla kontrola povinné výbavy Alice Bendové? VIDEO

Aktualizováno 20.03.2019


Humoru není nikdy dost! A právě tímto heslem se řídí televize Nova, která již od tohoto pátku zařadí do svého programu nový komediální seriál Kameňák. Naváže jím volně na úspěšnou filmovou sérii. Diváci se mohou těšit na stovky anekdot, hvězdné herecké obsazení i na řadu více či méně lechtivých situací. Víte třeba, jak na kontrolu povinné výbavy Alice Bendové?

„Hned první natáčecí den jsme točili jedenáct obrazů a všechny se odvíjely v posteli. To znamená, že jsme celý den s Martinem Dejdarem leželi a někdy i neleželi v posteli,“ usmívá se tajemně Alice a přiznává, že ji na rozdíl od většiny jejích hereckých kolegů natáčení postelových scén baví.

Zdroj: TV Nova

„Doma v posteli zažíváme všichni spoustu komických situacích, jen o nich veřejně nemluvíme. A Kameňák je rád ukáže a ještě je i vygraduje. Diváci se mají opravdu na co těšit,“ dodává.

Zdroj: TV Nova

Pepan Novák, starosta Kameňákova, opožděně přihlásí své městečko do celostátní soutěže o Pozitivní město roku. V té vítěz obdrží od ministerstva 100 milionů korun.

Zdroj: TV Nova

Soutěžící města musí však splnit řadu kritérií, která jsou pro Kameňákov takřka nesplnitelná. A tak má zastupitelstvo před sebou nelehkou výzvu. Pepan ve výhře vidí jedinou možnost, jak opět naplnit prázdnou městskou kasu a zaplatit dluhy.

Zdroj: TV Nova

Nový komediální seriál Kameňák startuje již v pátek 22. února 2019 od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

LEOŠ NOHA o natáčení Kameňáku: Fungovalo všechno, jak mělo?
LEOŠ NOHA o natáčení Kameňáku: Fungovalo všechno, jak mělo?

Václav Upír Krejčí o Kameňáku: Dočkáte se i intelektuálnějšího humoru!
Václav Upír Krejčí o Kameňáku: Dočkáte se i intelektuálnějšího humoru!

VELKOLEPÝ NÁVRAT: Seriálový Kameňák předvede pořádnou divočinu. Herci mají jasno!
VELKOLEPÝ NÁVRAT: Seriálový Kameňák předvede pořádnou divočinu. Herci mají jasno!

 

 

TV Nova