Pepan láká Vilmu zpátky do Kameňákova! Jakou vlivnou práci jí přislíbí?

Aktualizováno 14.04.2019


S Pepou Novákem se na dálku přes Skype spojí jeho manželka Vilma. Využije hned situace a snaží se ji nenápadně přesvědčit, aby se vrátila domů.

Vilma Nováková svému manželovi zavolá hned ráno, kdy se v Kameňákově ještě spí. Probuzení od své skoro exmanželky ale vidí Pepan pozitivně. Neváhá tedy ani chvilku a hned jí vyšvihne kompliment. „Tobě to ale sluší takhle z dálky a jak je to rozmazaný. Kdybys nechtěla rozvod, tak už jsi mohla být ředitelkou školy,“ dodá Pepan. S takovou poznámkou Vilma ale zpozorní. Rozmyslí si snad svůj pobyt v Austrálii, kde nenaléza své vysněné štěstí?

Zdroj: TV Nova

Jenže nic ještě nebude tak růžové. Její ambiciozní pedagogická kolegyně Vlasta usiluje nejen o osamělého Pepana, ale i o post ředitelky školy. Vydatně jí v tom pomáhá poradce Milouš, protože dalším hodnotícím kritériem soutěže o Pozitivní město roku je oblast školství. Do toho všecho začne ve městě řádit Kalhotkový fantom. Ženám za bílého dne záhadně mizí spodní prádlo, které mají na sobě. Policie se jej snaží dopadnout, ale marně. Pátrat nakonec začne celé město.

Komediální seriál Kameňák sledujte každý pátek ve 20:20 na Nově.