Nejsou jedničky jako jedničky: Studentka z Kameňákova se těšila na vyznamenání, místo toho pláče

Aktualizováno 04.05.2019


V Kameňákově se stále něco děje, a tak má policie plné ruce práce. Kromě překupníka s lidskými orgány musí řešit i nešťastnou studentku, která obětovala své peníze pro jedničky. Na vysvědčení mít radost ale nebude.

Fotbalový úspěch a přísun peněz do městské kasy notně pozvedl vedení města sebevědomí. Jen jedna obyvatelka o sebevědomí přišla, když místo vytoužených jedniček na vysvědčení získala jedničky prsa. Lepší náladu má rozhodně Pepan, kterému zavolala Vilma, že se k němu rozhodla vrátit z Austrálie. Kartářka Ludvíková předpovídá Bohoušovi, že konečně vystřídá Pepana ve funkci starosty, a Vlastě, že s Pepanem stráví privátní rande.

Ve městě se objevuje svalnatý Lexa, který nastupuje do školy jako tělocvikář. Po něm „překvapivě“ okamžitě zatouží učitelka Jarmila Cloumalová, zanedbávaná manželem, policistou Frantou. Bohouš přichází s nápadem horkovzdušného balónu nad náměstím. Vyhlídkové lety by navíc byly zpoplatněny a naplnily by tak městskou kasu. V pátek třináctého se na náměstí a nad náměstím splní Bohoušovi a Vlastě věštba.

 

Seriál Kameňák sledujte každý pátek ve 20:20 na Nově.